Hakkımızda

Gezginleri Keşfet, 2020 yılının Eylül ayında projelendirilmeye başlamış, 12 Aralık 2020 tarihinde de tescil edilmiştir. Günümüzde Instagram başta olmak üzere birçok mecrada reklam ve keşfet kısıtlamaları olduğundan, geniş kitlelere yayılmak isteyen birçok seyyah arkadaşımız maalesef eşsiz güzelliklerdeki fotoğraf çalışmalarını, içeriklerini hedef kitleye ulaştıramamıştır.

Gezginleri Keşfet, 2021 yılı itibariyle Instagram üzerinden gezginleri programına konuk ederek onların biyografisini, şehirlerle, ülkelerle olan bilgisini kısa formatlı yayın süresi içerisinde aktarmaktadır. Özel bir konsept olarak eşsiz bir proje ile Instagram, Facebook, Youtube ve Web sitelerimiz başta olmak üzere gezginlerin keşfini kolaylaştırmak gibi bir amaç içerisindeyiz.

Farklı bölümlerden oluşan programımızda kişisel, özel hayat, Türkiye ve Ülke gibi kavramların yanı sıra, program akıcılığını kullanabilmek için çeşitli oyunlar sunmaktadır. Ayrıca sponsorların yayınlara dahil olması ile birlikte kısa süreli yayında tanıtımlara yer verilmiştir.

Aşağıdaki iletişim formun bağlantısını takip ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Programımıza konuk olmak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

5/5 - (14 Değerlendirme)
Başa dön tuşu